Опубліковано

Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів освіти!

Ректорат Ізмаїльського державного гуманітарного університету повідомляє, що в період з 29 жовтня по 10 листопада (вища, перша категорії) та з 29 жовтня по 21 листопада (друга категорія, спеціалісти) Центр неперервної освіти ІДГУ проводить курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальностей: українська мова і література; історія та правознавство; іноземні (англійська, німецька, французька, російська, румунська / молдовська, болгарська) мови та світова (зарубіжна) література; спеціальна освіта (логопедія).

До послуг слухачів курсів гуртожиток.

Заявки просимо надсилати за адресою: rioidgu@ukr.net або за посиланням: http://cno.idgu.edu.ua/offer-category/qualification/

 

Контактний телефон: 096 556 08 83

Наш університет здійснює діяльність з підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до п. 2 ст. 59 Закону України «Про освіту», згідно з яким педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в закладах освіти, що провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою. Результати підвищення кваліфікації у таких закладах освіти не потребують окремого визнання і підтвердження.

 

Дирекція Центру неперервної освіти ІДГУ