Опубліковано

План-графік курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на І півріччя 2019 року.

План-графік курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у ЦНО ІДГУ на І півріччя 2019 р.

Ректорат Ізмаїльського державного гуманітарного університету пропонує ознайомитися з планом-графіком курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у Центрі неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету на І півріччя 2019 року (форма навчання – очна без відриву або з відривом від виробництва; кількість годин – 150 для всіх категорій).

Наш університет здійснює діяльність з підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до п. 2 ст. 59 Закону України “Про освіту”, згідно з яким педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в закладах освіти, що провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою. Результати підвищення кваліфікації у таких закладах освіти не потребують окремого визнання і підтвердження.

План-графік курсів підвищення кваліфікації пед. працівників у ЦНО ІДГУ на 1 півріччя 2019 року