Опубліковано

До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікації (23 – 27 березня 2020 року)!

До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікації!

Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації періоду з 23 по 27 березня 2020 року, які навчалися за дистанційною формою!

Вітаємо вас із закінченням курсів підвищення кваліфікації та отриманням нових знань і компетентностей!

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні свідоцтва про підвищення кваліфікації будуть видані після закінчення карантину.

Перелік документів згідно з п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 року «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» зі змінами упродовж 15 днів будуть виставлені на сторінці Центру неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету за посиланням http://idgu.edu.ua/center-for-continuing-education у розділі «Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті».

Дирекція Центру неперервної освіти ІДГУ