Опубліковано Залишити коментар

Педагогічні працівники регіону підвищили свою кваліфікацію в Центрі неперервної освіти ІДГУ

Вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації педагогічним працівникамі

21 лютого 2018 року в Центрі неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбулося урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації педагогічним працівникам вищої та першої категорій Ізмаїла, Ізмаїльського та Ренійського районів.

Свідоцтва про успішне завершення курсів підвищення кваліфікації отримав 31 слухач з дошкільної та початкової освіти, фізичного виховання і практичної психології.

Ректор університету проф. Кічук Я.В. побажав усім присутнім міцного здоров’я, творчого натхнення, гарних вихованців, щоб набуті на курсах знання обов’язково знадобилися в подальшій практичній діяльності.

Найближчим часом планується вручити документи про підвищення кваліфікації ще 49 слухачам курсів другої категорії та спеціалістам.

А з 12 березня 2018 року запрошуємо педагогічних працівників регіону пройти курси підвищення кваліфікації з української мови та літератури, історії та правознавства, іноземних (англійська, німецька, французька, російська, румунська, болгарська) мов та світової (зарубіжної) літератури, інформатики, а також керівників гуртків.

Бажаємо нашим випускникам усього найкращого й чекаємо на нову зміну!

Дирекція Центру неперервної освіти ІДГУ