Опубліковано

Онлайн-опитування, присвячене темі підвищення кваліфікації та сертифікації педагогів

Шановні колеги та студенти!

З 10 травня по 10 червня 2018 року Міністерство освіти і науки України та спільнота EdCamp Ukraine «Навчати і навчатися: як і куди зростати українському вчительству?» проводять масштабне онлайн-опитування, присвячене темі підвищення кваліфікації та сертифікації педагогів.

Просимо долучитися до онлайн-опитування педагогів, адміністрацію закладів освіти, викладачів та студентів педагогічних вишів, науковців, представників управлінь освіти, методичних служб, державних і недержавних організацій, які здійснюють підвищення педагогічної кваліфікації.

Отримані в дослідженні дані будуть використані для розробки рекомендацій до законодавчих актів, що наразі створюються на реалізацію нового закону «Про освіту».

Посилання на опитувальник: http://bit.ly/edcampteachandlearn

Лист Міністерства освіти і науки України №1/9-294 від 10.05.2018 “Щодо проведення онлайн-опитування”

Додаток до листа №1/9-294 від 10.05.2018

Дирекція Центру неперервної освіти