Опубліковано

В Центрі неперервної освіти ІДГУ розпочали роботу чергові курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

В Центрі неперервної освіти ІДГУ розпочали роботу чергові курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

20 травня 2019 року в Центрі неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету розпочали роботу чергові курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти з української мови та літератури, початкової освіти, інформатики, іноземних (англійська, німецька, французька, російська, румунська / молдовська, болгарська) мов та світової (зарубіжної) літератури, які триватимуть до 12 червня.  Підвищувати свою кваліфікацію виявили бажання представники закладів загальної середньої освіти м. Ізмаїла та району, м. Болграда та району, Ренійського, Кілійського, Арцизького районів.

Директор Центру неперервної освіти ІДГУ доц. Глущук С.В. побажала усім присутнім міцного здоров’я, творчої наснаги, гарних вихованців, щоб набуті на курсах знання обов’язково знадобилися в подальшій практичній діяльності.

Наступні курси підвищення кваліфікації відбудуться вже в наступному навчальному році – з 30 вересня 2019 року для фахівців з початкової та дошкільної освіти, фізичного виховання, соціальної педагогіки та практичної психології, а також з менеджменту (управління навчальними закладами).

Дирекція Центру неперервної освіти ІДГУ