Опубліковано

Центр неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету вітає своїх випускників курсів підвищення кваліфікації

В Центрі неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету підвищили свою кваліфікацію 240 педагогічних працівників м. Ізмаїла та районів Одеської області

З 04 лютого по 03 квітня 2019 року в Центрі неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету підвищили свою кваліфікацію 240 педагогічних працівників м. Ізмаїла, Ізмаїльського, Болградського, Кілійського, Ренійського, Тарутинського та Арцизького районів.

Так, 27 лютого 2019 року свідоцтва про підвищення кваліфікації отримали 153 педагогічні працівники з дошкільної та початкової освіти, фізичного виховання, соціальної педагогіки та практичної психології, менеджменту (управління навчальними закладами) та інклюзивної освіти.

03 квітня 2019 року 87 учителів української мови та літератури, історії та правознавства, іноземних (англійська, німецька, французька, російська, румунська, болгарська) мов та світової (зарубіжної) літератури, інформатики успішно завершили курси підвищення кваліфікації.

Бажаємо нашим колегам здоров’я, щастя, родинного затишку та нових звершень у справі виховання й навчання підростаючого покоління!

Нагадуємо, що з 15 квітня 2019 року починають роботу курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників регіону з технологічної освіти, музичного та образотворчого мистецтв, інформатики, а також для керівників гуртків.

Дирекція Центру неперервної освіти ІДГУ