Опубліковано

В Центрі неперервної освіти ІДГУ вручали свідоцтва про підвищення кваліфікації

Педагогічні працівники Ізмаїла, Ізмаїльського, Болградського, Ренійського, Кілійського та Білгород-Дністровського районів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації

04 квітня 2018 року в Центрі неперервної освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету відбулося вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації педагогічним працівникам Ізмаїла, Ізмаїльського, Болградського, Ренійського, Кілійського та Білгород-Дністровського районів.

Свідоцтва про успішне завершення курсів підвищення кваліфікації отримали 57 слухачів з української мови та літератури, іноземних (англійська, німецька, російська, болгарська, румунська) мов, історії, інформатики, а також керівники гуртків при закладах загальної середньої освіти та позашкільних закладів.

Ректор університету проф. Кічук Я.В. побажав усім присутнім міцного здоров’я, творчого натхнення, гарних вихованців, щоб набуті на курсах знання обов’язково знадобилися в подальшій практичній діяльності.

З 16 квітня 2018 року запрошуємо педагогічних працівників регіону пройти курси підвищення кваліфікації з інформатики, технологічної освіти, музичного та образотворчого мистецтва.

Бажаємо нашим випускникам усього найкращого й чекаємо на нову зміну!

Дирекція Центру неперервної освіти ІДГУ